| Brand Name: | Huaxiajie |
| Model Number: | pvc panel |
| MOQ: | 500 m² |
| Price: | Negotiate |
| Payment Terms: | 30% TT as the deposit, the balance before delivery |
| Supply Ability: | 900T/mouth |
| Parameter | Detalis |
| Product Name | pvc wall panel |
| Surface Treament | laminated |
| Width | 250mm |
| Thickness | 8mm |
| Length | customized |
| Weight | 2.6kg/㎡ |