| Brand Name: | huaxiajie |
| Model Number: | M2-660B |
| MOQ: | 500㎡ |
| Price: | Negotiate |
| Payment Terms: | 30% TT as the deposit, the balance before delivery |
| Supply Ability: | 900T/mouth |
| Item | Details |
|---|---|
| Product Type | PVC Wall Panel |
| Width | 250mm |
| Thickness | 5mm |
| Length | Customizable |
| Weight Per Square Meter | 1.74kg/㎡ |
| Key Features | Waterproof, Moisture-proof, Easy to Clean, Easy Installation |
| Application | Interior wall, kitchen, bathroom, balcony, commercial space, etc. |