| Brand Name: | Huaxiajie |
| Model Number: | 0304 |
| MOQ: | 500m |
| Price: | Negotiate |
| Payment Terms: | 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Supply Ability: | 900T/month |
| Product name | PVC moulding |
| Main material | PVC |
| Size | 89x19mm |
| Weight | 0.137kg/m² |
| Length | Customized |
| Package | Carton/Pallet |
![]()