| Brand Name: | huaxiajie |
| Model Number: | 6-S-317A |
| MOQ: | 500㎡ |
| Price: | Negotiate |
| Payment Terms: | 30% TT as the deposit, the balance before delivery |
| Supply Ability: | 900T/month |
| Product name | PVC wall panel |
| Main material | PVC |
| Size | 250x8mm |
| Weight | 2.52kg/m² |
| Length | Customized |
| Package | Carton/Pallet |
| Surface | Printing/Laminated/Hot stamping |
![]()